Jako akreditovaný Terapeut® pracuji s registrovanou metodou Kvantové Transformace Mysli, která zapadá do Transformační Energetické Psychologie. V Energetické Psychologii pracujeme s myslí i s energetickým systémem, který je tvořen energetickými kanály – meridiány.

Kvantovou Transformací Mysli ladíme rovnováhu mezi PSYCHÉ, SOMA a ENERGETICKÝM SYSTÉMEM. Je totiž známo, že psychické i emoční problémy se odrážejí na fyzickém těle.

Uvolnění mysli provádíme ve stavu ALFA, což je stav relaxace a meditace.

Při vlastní Terapii pracujeme s Akupresurními body.

Výhodou Terapie Transformace Mysli je, že nemusíte složitě zjišťovat veškeré okolnosti traumatizující události z minulosti, ale využijete energetický potenciál vyvolaný v přítomnosti na odstranění problému v minulosti.

Metoda Kvantové Transformace Mysli je vhodná i pro děti od 4 let věku. U dětí vždy pracujeme nejdříve s rodičem.

Metoda Kvantové Transformace Mysli je vhodná pro řešení problémů jako je: SEBEÚCTA, SEBEDŮVĚRA, SEBEVĚDOMÍ, TRAUMATA, STRES, STRACH, ÚZKOST, PANIKA, DEPRESE, SEZÓNNÍ AFEKTIVNÍ PORUCHA, SOCIÁLNÍ FÓBIE, ALERGIE i ZÁVISLOSTI.

Ceník

Terapie KTM, 1 sezení (60-80 min.)          1800,- Kč

Doprava za klientem mimo území hl. města Prahy (pokud není domluveno jinak)              5,- Kč/ km

Platba v hotovosti.

Kontakt

Pro domluvení termínu terapie pište na info@renata-mladkova.cz nebo volejte/SMS na 605188768, Ozvu se Vám, jak nejdříve to bude možné.

Při objednání služby klient souhlasí s obchodními podmínkami.