Co je koučink?

Koučink je v první řadě proces. Ten je možné vnímat jako soubor jednotlivých činností, které na sebe navazují a vedou ke konkrétnímu cíli. A co je nazváno procesem není z podstaty chaotické. Naopak to přináší řád a stabilitu. A tak bychom měli koučink vnímat.

Koučink byl vždy přirozenou součástí mé manažerské práce a profesionálně jsem se mu začala věnovat od roku 2011. Svoji koučovací techniku založenou na modelu GROW jsem v průběhu let vylepšovala a obohatila o prvky celostního přístupu, který nahlíží na klienta i z pohledu jeho vydávavé energie. Tím vznikl ojedinělý koncept balančního koučinku, který nejenže vede k úspěšnému řešení potřeb klienta, ale také mu do života vrací zklidnění.

Jak koučování probíhá?

Vše začíná první schůzkou, na které zjistím, s čím mohu klientovi pomoci a domluvíme se na společných krocích. Již během první schůzky dostane klient impulzy, jak začít nahlížet na zlepšení své situace. To, jak často jsem s klientem v kontaktu záleží na pokroku v dosahování jeho cílů. Koučování je úspěšné jen tehdy, pokud je aktivní nejen kouč, ale také klient.

Koučink bych mohla zcela jistě doporučit jako doplněk stravy pro lepší duševní zdraví a předcházení syndromu vyhoření a stresu.

Pokud byste se chtěli o balančním koučinku dovědět více nebo ho přímo vyzkoušet, domluvte si schůzku.

Afirmace
Ceník
Reference